Пропонуємо нову роботу – сімейний патронат

Дата: 11.06.2021 13:50

Для роботи патронатними вихователями шукаємо сім’ї, які готові в своїх домівках доглядати за дітьми, що потребують захисту.

Гарантовані: заробітна плата, кошти на виховання дитини, комплексна професійна підтримка.

Якщо Ви маєте досвід виховання власних, уже повнолітніх дітей, проживаєте на спільній житловій площі, маєте час і любите працювати з дітьми, пропонуємо нову роботу – сімейний патронат.

Соціальні виплати патронатному вихователю – 2, 5 прожиткових мінімуми на кожну дитину відповідного віку.

Так, з 1 січня 2021 року така соціальна допомога становить:

• для дітей віком від 0 до 6 років 4803 грн. (1921х2,5),
  • для дітей віком від 6 до 18 років – 5988 грн. (2395х2,5).

Розмір оплати за послугу патронату над дітьми прирівняний до 5 прожиткових мінімумів для працездатної особи (з 1 січня 2021 року – 11 350 грн.(2270х5)).

Також установлена система надбавок у розмірі 10% за кожну наступну дитину, а також за складність у разі влаштування до сім’ї патронатного вихователя новонародженої дитини, дитини з ВІЛ-інфекцією, дитини з вадами розвитку чи інвалідністю, неповнолітньої вагітної.

Таким чином мінімальна сума грошового забезпечення в місяць може складати понад 16 тис. грн.

Патронатний вихователь – це спеціально підготовлений працівник, який на договірній основі  здійснює догляд, виховання дітей, тимчасово влаштованих у патронатну сім’ю, та несе відповідальність за їх життя та стан здоров’я.

Сім’я патронатного вихователя – це родина, в якій один із її членів, на професійній основі, виконує обов’язки патронатного вихователя.

Патронатними вихователями можуть бути:

• громадяни України віком від 35 до 60 років (для жінки) і від 35 до 65 років (для чоловіка);
  • проживають на спільній житловій площі;
  • мають позитивний досвід виховання дітей;
  • одна (один) з яких виконання обов’язків патронатного вихователя не поєднує з іншою трудовою діяльністю;
  • пройшли курси спеціальної підготовки;
  • відповідають іншим вимогам, визначеним у чинному законодавстві.

Якщо Ви маєте бажання створити патронатну сім’ю, звертайтеся до Служби у справах дітей Іршанської селищної ради, вул. Гулія, 7

Графік роботи: з понеділка по четвер з 8:00 год. до 17:00 год., перерва з 12:00 год. до 13:00 год