Вакцинація на Житомирщині: педагоги закликають щепитися від COVID-19 перед початком нового навчального року. ВІДЕО

Дата: 24.06.2021 15:19

На території Житомирської області триває вакцинація проти COVID-19. Як повідомляє Департамент охорони здоров’я Житомирської ОДА, станом на 23 червня вже щеплено 62 549 осіб. Серед них  10 428 освітян Житомирщини, які отримали щеплення проти коронавірусної інфекції.

Розуміючи важливість якнайшвидшого створення колективного імунітету до COVID-19, вакцинуватися освітян закликають вчителі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 ім. В.Г. Короленка м. Житомира, які мають одні з найкращих показників з імунізації серед колективу.

Так, своєю думкою щодо вакцинації проти коронавірусної інфекції поділилася вчителька української мови ЗОШ № 6 Ганна Халієва. Зокрема вона вважає, що запорука успішного навчання сьогодні  це здорові діти та здорові вчителі, а освіту краще здобувати не в режимі онлайн, а в шкільних класах.

Детальніше дивіться у ВІДЕО нижче.