Нарада з питань підготовки територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період

Дата: 01.07.2021 13:34

01.07.2021року відбулася нарада під головуванням керівника громади, Сергія Сахненка, з питань підготовки територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період. В нараді взяли участь: заступники селищного голови, старости сіл, начальник ОМС відділу ООСКС Іршанської селищної ради Закревська Наталія, директор КЗ Іршанської селищної ради «Центр соціальних послуг» Єрьоміна Лариса, в.о. директора КП «ІКП» Ігор Войтюк.

Обговорили проблемні питання, а саме: підготовка котелень об’єктів господарського комплексу громади до початку паливного сезону 2021-2022 р.р., проходження держповірки обладнання котелень, закупівля твердого палива, заготівля піщаної суміші для посипки доріг, тротуарів, проведення робіт Іршанським комунальним підприємством з підготовки житлового фонду до роботи в осінньо-зимовий період тощо. Особлива увага була приділена соціальному захисту населення - підопічним «Центру соціальних послуг» та особам з інвалідністю , які проживають в сільських населених пунктах.

За підсумками наради дані доручення для розроблення заходів та відповідного реагування на виявлені проблеми.