Відпочинок та оздоровлення дітей Іршанської територіальної громади

Дата: 14.07.2021 14:10

13 липня 2021 року 10 дітей Іршанської територіальної громади поїхали відпочивати  у дитячий оздоровчий заклад санаторного типу «Лісова казка» (створений на базі Обласного санаторію радіаційного захисту для дорослого і дитячого населення Житомирської обласної ради), який знаходиться серед мальовничої природи в смт Кам’яний Брід Житомирської області та має власну простору закриту територію. Це діти  з малозабезпечених і багатодітних сімей, дитина учасника АТО та дитина військовослужбовця, який загинув у зоні АТО.

Протягом відпочинку на дітей чекає 5-ти разове харчування, комфортне проживання, фізичні та лікувальні процедури, масаж, басейн. Для змістовного дозвілля передбачено проведення цікавих розважальних програм, конкурсів, вікторин, естафет, ігор, змагання з різних видів спорту, дискотеки.

Бажаємо дітям чудового відпочинку, гарного оздоровлення, сонячної погоди та незабутніх вражень!

Путівки на оздоровлення дітей були придбані за кошти місцевого бюджету. Діти будуть перебувати в оздоровчому закладі протягом 21-го  дня.

Додатково інформуємо населення, що Відділом соціального захисту населення Іршанської селищної ради організовується підготовка та збір пакету документів на оздоровчу кампанію дітей з громади. Коштом державного бюджету до оздоровчих закладів направляються діти  віком від 7 до 17 років. Це діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.