Всеукраїнський табір «Запорізька Січ»

Дата: 14.07.2021 14:33

На виконання Указу Президента України від 18 травня 2019 р. № 286 «Про Стратегію національно-патріотичного виховання» Мінмолодьспортом спільно з Управлінням молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації та Адміністрацією КЗ «Обласний центр патріотичного виховання молоді» ЗОР заплановоно проведення із 14 по 20 серпня 2021 року Всеукраїнського табору «Запорізька Січ» (далі - Табір).

Захід полягає в організації та проведенні польового, наметового табору для молоді, який базуватиметься в с. Канівське Запорізької області. Протягом семи днів, учасники будуть проходити спеціалізовані тренінгові програми.

До участі в заході запрошується активна молодь, що цікавиться розвитком національно-патріотичного виховання та представники молодіжних громадських організацій, які досягли 18 років.

Для реєстрації просимо до 1 серпня 2021 року заповнити заявку учасника у Google формі за посиланням https://forms.gle/awiviXQp5hw2aF2Y7. Організатори заходу забезпечують проживання (таборування) та харчування учасників, а також компенсують витрати на проїзд.

За додатковою інформацією можна звертатися за тел.: (066) 959 97 58 Точиліна Дарина Володимирівна - в.о. директора КЗ «ОЦПBM» ЗОР.