З Днем працівників металургійної та гірничодобувної промисловості! З Днем селища Іршанськ!

Дата: 16.07.2021 14:03

День селища Іршанськ – свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися у нашому мальовничому селищі з неповторним колоритом і традиціями. Це свято, яке єднає усіх, пов’язуючи минуле, сьогодення та майбутнє.

Історію творять люди. Саме вони і є найбільшим багатством селища Іршанськ – працьовиті, щирі та талановиті, цього дня їм віддають шану й любов, їм присвячують теплі і щирі слова, чудові пісні.

Бажаємо всім мешканцям Іршанська стабільності і миру, трудових звершень, упевненості в своїх силах і світлому майбутньому.

Нехай кожен  здобуде щасливу долю, міцне здоров’я, добробут, а наше селище – процвітання, мир та злагоду.

Нехай віра і удача невідступно супроводжують вас на широкому життєвому шляху, а завзяття, наполегливість у вирішенні повсякденних завдань відкриють нові перспективи для розвитку селища!

У ці липневі дні ми святкуємо одне з ключових свят нашої громади – День працівників металургійної та гірничодобувної промисловості! Цілі династії іршанців присвятили себе такій славній, почесній професії. І сьогодні, хочеться побажати, щоб у роботі металургійної промисловості не було збоїв, щоб праця металурга-гірника гідно оплачувалася, а родини працівників підприємств жили в найкращих умовах. Зичимо здоров'я, гарного настрою, щастя, оптимістичного погляду на життя і значних професійних успіхів! Хай мир, щастя та добробут будуть вашими постійними супутниками. Зі святом!!!

З повагою селищний голова     Сергій САХНЕНКО