Велике будівництво на Житомирщині: після капітального ремонту плавальний басейн у Бердичеві зможе приймати пів тисячі відвідувачів на день. ФОТО

Дата: 22.07.2021 14:33

У рамках реалізації програми Президента Володимира Зеленського “Велике будівництво” на Житомирщині триває капітальний ремонт КУ «Міський плавальний басейн» у м.Бердичеві, який має на меті осучаснити інфраструктуру та створити належні умови для занять фізичною культурою та спортом жителями Бердичівської громади різних вікових груп та категорій.

Це єдиний на території міста басейн. Максимальна потужність закладу – 500 відвідувачів на день. Довжина чаші 25 м, яка розділена на 4 доріжки.

Як повідомляє Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА, в даний проєкт включено усі роботи, необхідні для повноцінного функціонування басейну:

влаштування покрівлі;

встановлення нової вентиляційної системи;

встановлення додаткових котлів для автономної котельні;

утеплення та оздоблення фасаду приміщення;

оновлення сходів;

встановлення пандуса;

ремонт балкону та вхідної групи;

встановлення металевої огорожі навколо території.

Наразі тривають роботи з капітального ремонту внутрішніх приміщень та приміщень малого басейну.

Під час ремонту плавального басейну також впроваджуються заходи з енергозбереження та енергоефективності будівлі, що зменшить витрати місцевого бюджету на утримання установи в подальшому.

Нагадаємо, що в рамках робочої поїздки до Новоград-Волинського району Віталій Бунечко ознайомився з роботою амбулаторії в с.Дубрівці, яка побудована в рамках програми Президента “Велике будівництво”.

Довідково. Загальна кошторисна вартість проєкту – 32690,427 тис. грн. Будівельні роботи виконуються за кошти державного фонду регіонального розвитку та співфінансування з місцевого бюджету.