Відбулися перші зустрічі з жителями громади стосовно написання Стратегії розвитку Іршанської територіальної громади на 2022 - 2027 роки

Дата: 11.08.2021 18:22

Відповідно до затвердженого робочою групою з розробки Стратегії розвитку

Іршанської територіальної громади на 2022 - 2027 роки ( протокол №1 від 27. 08.2021р) плану заходів та термінів написання Стратегії, 11.08.2021року відбулися зустрічі з жителями сіл: Винарівка , Граби , Мелені, Полянка .

Селищний голова, голова робочої групи Сергій Сахненко розповідав жителям

про необхідність написання Стратегії розвитку Іршанської територіальної громади на 2022 - 2027 роки, просив не бути байдужими та активно долучатися до всіх процесів, які відбуваються в громаді, вносити пропозиції з питань написання Стратегії.

Найбільш проблемні питання, які порушували мешканці громади, це: стан та утримання автомобільних доріг, транспортне сполучення, мобільний зв’язок, якість та відсутність питної води, очищення ставків, встановлення ігрових майданчиків, функціонування аптек, підвіз дітей до школи, нарікання на роботу Коростенського РЕМ та інші.

На зустрічі також були присутні: заступник селищного голови, заступник голови робочої групи Галина Ширченко, начальник відділу соціального захисту населення Іршанської селищної ради, член робочої групи Галина Васильчук, спеціаліст з комп’ютерного обслуговування Галина Мельниченко, депутати: Валентин Семененко, Ніна Бондарчук, староста, член робочої групи Ніна Грищенко.

Дякуємо всім жителям сіл: Винарівка, Граби, Мелені, Полянка, що знайшли час та прийшли на зустрічі, які пройшли в дружній, доброзичливій атмосфері та конструктивному діалозі.