Проведення історичного табору

Дата: 16.08.2021 12:20

Відповідно до Закону України від 27.04.2021 р. № 1414 - IX «Про основні засади молодіжної політики», «Обласної програми «Розвиток молодіжної політики Житомирщини» на 2021-2025 роки», що затверджена рішенням Житомирської обласної ради від 24.12.2020 № 25, Департаментом культури молоді та спорту Житомирської ОДА спільно з Громадською організацією «Захист прав молоді та релігійних громад» проводитиметься історичний табір «ДРЕВЛЯНСЬКА ЗЕМЛЯ - ЛЕСИНА ЗЕМЛЯ».

Захід буде відбуватися в умовах наметового табору з 21 по 23 серпня 2021 року в лісо-парковій зоні між річкою Случ та вулицею Герцена в місті Новоград-Волинський, Житомирської області.

Метою проведення історичного табору є:

•  набуття молоддю знань, навичок та інших компетентностей з історії України, зокрема краєзнавчої історії поза системою освіти;
  • розширення і практичне освоєння знань здобутих в школі або в університеті з історії України;
  •  популяризація молодіжної неформальної освіти;
  •  інтелектуальний, духовний і фізичний розвиток учасників проекту;
  • формування національної свідомості через систему неформальної освіти, зокрема з історії України;
  • відзначення 150 річниці від дня народження Лесі Українки та аналіз її особистості як державно-правового мислителя початку ХХ століття

До участі у заході запрошується молодь від 14 до 35 років.

Організатори забезпечують трансфер від міста Житомир до місця проведення заходу та у зворотному напрямку, харчуванням та питною водою. Участь у заході безкоштовна.

Інформацію про бажаючих осіб просимо надіслати до 18 серпня 2021 року на електронну адресу zahistmolodi@gmail.com, вказавши в темі листа історичний табір «Древлянська земля - 2021»