Спортивне свято в Іршанську

Дата: 10.09.2021 22:49

Фізична культура і спорт є запорукою здорової нації. В рамках популяризації соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України» та залучення населення до занять спортом на спортивній локації Іршанського ліцею було проведено спортивне свято. Захід був яскравим та масовим. На спортмайданчик завітали почесні гості: заступник голови Житомирської ОДА Юрій Оханський, директор департаменту культури, молоді та спорту Максим Обшта, перший заступник голови Коростенської РДА  Сергій Кириченко та голова Іршанської селищної ради Сергій Сахненко. Усі присутні ще раз могли ознайомитися із соціальним проєктом Президента України «Активні парки – локації здорової України», який спрямований на організацію оздоровчої рухової активності громадян. Мета проєкту – зробити спорт доступним для громадян та залучити різні групи населення до оздоровчої рухової активності у місцях масового відпочинку.

Родзинкою свята був виступ спортсменів відділення аеробіки Житомирської обласної ДЮСШ «Юність», вони показали свою неперевершену майстерність, наші юні танцюристи Віка Можаровська та Нікіта Дем’янчук запалили усіх своїм естрадно-спортивним танцем, а вихованці ДЮСШ «Іршанськ» порадували публіку вправами на турніках та брусах. Подію завершили спортивним флешмобом-руханкою під керівництвом стипендіантки Житомирського обласного відділення національного олімпійського комітету України, призерки чемпіонів України з легкої атлетики – Марини Чорної, де взяли участь усі учасники події разом з чиновниками.  Було яскраво, весело, а головне - здорово.