Обласний фестиваль творчості дітей та молоді з інвалідністю «Райдуга-2021»

Дата: 13.09.2021 23:57

Ставлення до дітей — міра духовної гідності людини, а тим паче до тих дітей, хто нашої уваги, турботи та чуйності потребують більше за інших.

Готуючись до фестивалю «РАЙДУГА-2021», команда організаторів (філія «ІГЗК» АТ «ОГХК», ПО ПМГУ «Іршанський ГЗК», ГО «І-Актив», Іршанська селищна рада, Департамент соціального захисту населення  Житомирської ОДА), ставили собі за мету перш за все зробити це свято таким, аби усі учасники згадували його з посмішкою на обличчі та добрими відчуттями.

Цьогоріч свято відбулось 10 вересня, в ньому взяли участь 220 дітей з різних куточків нашої області.

Іршанська селищна рада  активно долучилася до підготовки та проведення «Райдуги». Були залучені працівники виконавчого комітету Іршанської селищної ради, учні, педагоги освітніх та мистецьких закладів.  Вихованці та викладачі Центру естетичного виховання працювали на майданчиках з розвиваючими іграми та показували майстер-класи, учні та педагоги Іршанської школи мистецтв готували відкриття урочистої частини, обслуговували пункт видачі подарунків. Педагоги та учні Іршанського ліцею взяли  участь у святі, як активна команда волонтерів, які докладали зусиль, щоб перебування учасників фестивалю було зручним та комфортним. Учні ліцею організували живий куточок «Домашній улюбленець»

На святі панувала неймовірна атмосфера. Під час концертної програми учасників фестивалю кожен виступ сприймався  бурхливими оваціями та вигуками, адже артисти, діти з обмеженими можливостями, дарували глядачам неймовірно гарні та чуттєві номери, а деякі з них викликали сльози. За сприяння Іршанської селищної ради, справжнім подарунком для всієї дітвори, була вистава Житомирського академічного обласного театру ляльок.

Всі учасники залишали фестиваль з подарунками, гарним настроєм, позитивними емоціями та з надією зустрічатися ще і ще.