Збір ІДЕЙ ПРОЄКТІВ до Стратегії розвитку Іршанської територіальної громади на 2022 - 2027 роки

Дата: 27.09.2021 15:49

Іршанська селищна рада розробляє Стратегію розвитку Іршанської територіальної громади на 2022 - 2027 роки (далі – Стратегія).

Пропозиції щодо ідей проєктів з боку представників громади (юридичних та фізичних осіб, громадських організацій, об’єднань тощо) є важливим етапом та складовою розробки Стратегії, формування плану реалізації даної Стратегії. Ідеї проєктів будуть ретельно розглянуті, відібрані, проаналізовані та пріоритезовані робочою групою з розробки Стратегії. За результатами цієї роботи будуть визначені джерела фінансування найважливіших для громади проєктів.

Запрошуємо усіх зацікавлених у розвитку Іршанської територіальної громади запропонувати свої ідеї проектів, які дозволять реалізувати завдання Стратегії.

Вимоги до проєктних ідей:

1. Суспільна вигода.
  2. Термін реалізації 2022 -2024 роки.
  3. Існує людська та технічна спроможність для реалізації проєкту.
  4. Проєктна ідея стосується одного завдання (оперативні цілі) із Стратегії розвитку Іршанської територіальної громади. (Ознайомтеся з переліком у додатку 1 до цього оголошення).
  5. Проєктна ідея має бути представлена у формі, що додається (додаток 2).
  6. Збір проєктних ідей триває до 23 год. 59 хв. 07.10.2021 року включно.

Заповнені форми надсилайте на e-mail: irshansk_rada@ukr.net з поміткою «Пропозиції до Стратегії». Якщо у Вас виникли питання, звертайтеся, будь ласка, до заступника керівника робочої групи - Ширченко Галини Іванівни, тел. 04145 - 44221; 04145 -44157.

Дивіться приклад заповненої форми проєктної ідеї в Додатку 3.