На Житомирщині на дистанційному навчанні перебувають 67 загальноосвітніх закладів

Дата: 07.10.2021 19:54

Станом на 07 жовтня у Житомирській області з 580 закладів загальної середньої освіти на дистанційній формі навчання перебувають 67 закладів.

Від початку вакцинальної кампанії проти COVID-19 у Житомирській області щеплено 423 016 осіб, з яких учителів та інших працівників сфери освіти – 53 733 особи.

Як повідомляє Міністерство охорони здоров’я України, за індикаторами визначення рівнів епідемічної небезпеки відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 станом на 05 жовтня 2021 року Житомирщина перебуває у “помаранчевому” рівні епідемічної небезпеки. А постановою Уряду від 28 липня 2021 року № 787 передбачено, що у “жовтому”, “помаранчевому” та “червоному” рівнях епідемічної небезпеки навчальний заклад, який має менше 80% вакцинованого проти COVID-19 персоналу, не може продовжувати освітній процес у звичному режимі.

За інформацією Департаменту освіти і науки ОДА, станом на 07 жовтня на дистанційній формі навчання перебувають 67 закладів повної загальної середньої освіти Житомирської області (11,5%).

Низький рівень вакцинації освітян проти COVID-19 (менше 50%) у таких ЗЗСО:

Комунальна установа «Рясненський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Барашівської сільської ради — 42,1%;

Карповецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — 38,5%;

Комунальна установа «Великояблунецький заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Ємільчинської селищної ради — 45,8%;

Андріївська ЗОШ І-ІІІ ст. — 36,4%;

Піщаницький ЗЗСО I-II ступенів — 28%;

Олевська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 — 42,9%;

Копищенська ЗОШ І-ІІІ ст. — 30%;

Тепеницька ЗОШ І-ІІІ ст. — 43,3%;

Попільнянський ліцей — 35,5%;

Кочерівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Радомишльської міської ради — 42,3%;

Поліський ліцей — 38,1%;

Білошицівська гімназія — 31,8%.

З 651 закладу дошкільної освіти не провакциновано у достатній кількості 199 закладів (30,5%).

З 20 закладів професійної (професійно-технічної) освіти вакциновано більше 80% персоналу. Заклади працюють у звичайному режимі.

З 20 закладів фахової передвищої освіти – 2 заклади не вакциновані на достатньому рівні.

З 10 закладів вищої освіти 1 (приватний) не вакцинований на достатньому рівні, 1 заклад (Житомирський військовий інститут імені С.П.Корольова) не надає інформацію у зв’язку з секретністю даних.

Загалом із 1280 закладів освіти Житомирської області у 266 провакциновано менше ніж на 80% від загальної кількості працюючих у закладі освіти (20,7%).

Житомирська ОДА закликає працівників закладів освіти області вакцинуватися проти COVID-19, щоб освітній процес проходив ефективно та в безпечних умовах!

З переліком центрів масової вакцинації проти COVID-19 у Житомирській області можна ознайомитися ТУТ.

Чому важливо вакцинуватися від COVID-19, навіть якщо ви перехворіли, дізнавайтеся ТУТ.

Як працюють вакцини проти COVID-19, читайте ТУТ.

Відео про те, як записатися на щеплення проти COVID-19, дивіться ТУТ.

Довідково. Більше про вакцинацію проти COVID-19 за номером контакт-центру 0 800 60 20 19 та на сайті vaccination.covid19.gov.ua.