Лісівники Народиччини разом з учнями озеленили територію біля Меленівської школи

Дата: 12.10.2021 15:04

Фото без опису Фото без опису

Щоб прикрасити територію школи та подарувати зелені барви школярам, працівники лісгоспу разом з вчителем біології Ольгою Антонюк та учнями 9-го класу приєднались до акції «Створюємо ліси разом» в рамках програми Президента «Зелена країна» та висадили саджанці ялини блакитної  та горобини звичайної.

По закінченню висаджування дерев лісівники вручили учням пам’ятні подарунки з символікою акції  «Створюємо ліси разом».
Тепер територія закладу має  ще кращий  вигляд і буде милувати око відвідувачів школи.
«З допомогою лісівників ми з дітьми робимо маленькі кроки для великого майбутнього, - каже Ольга Антонюк. -  Тому спільними зусиллями, садимо молоді дерева, щоб зробити нашу землю зеленішою».

Фото без опису Фото без опису