14 жовтня об’єднує величні свята – День захисників і захисниць України, День Українського козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці.

Дата: 13.10.2021 10:58

Дорогі земляки ! Шановні наші Захисники і Захисниці України !

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня захисників і захисниць України, Дня Українського козацтва та свята Покрови Пресвятої Богородиці!

14 жовтня визначна дата, яка символізує багаті і славні традиції українського народу, уособлює мужність, героїзм, незламність національного духу оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її багатовікової історії.

Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність задля процвітання нашої держави, збереження її незалежності та територіальної цілісності, хто несе почесну варту на захисті народу України. Велика шана пам’яті загиблих героїв, які поклали життя за незалежність та суверенність нашої країни. Вони назавжди залишаться прикладом жертовності та любові до рідної землі.

Бажаю всім міцного здоров’я, незгасимої енергії, завзяття та сили, душевного спокою й покровительства Пресвятої Богородиці в усіх справах та починаннях! Миру та злагоди нашій країні, добробуту кожній українській родині!

Голова Іршанської селищної ради Сергій САХНЕНКО