Робота над Стратегією розвитку Іршанської територіальної громади на 2022 - 2027 роки продовжується

Дата: 13.10.2021 18:30

Четверте засідання робочої групи з розробки Стратегії  розвитку  Іршанської територіальної громади на 2022 - 2027 роки відбулося 12 жовтня . На порядок денний виносилися питання :

1. Представлення пропозицій щодо ідей проєктів, які надійшли від представників громади (юридичних та фізичних осіб, громадських організацій, об’єднань тощо) для формування заходів та плану реалізації Стратегії, їх аналіз та відбір.
  1. Робота над формуванням заходів, проєктів щодо реалізації стратегічних напрямів, стратегічних та оперативних цілей Стратегії розвитку Іршанської територіальної громади на 2022 - 2027 роки.
  1. Обговорення проєкту Стратегії розвитку Іршанської територіальної громади на 2022 - 2027 роки та сценаріїв розвитку громади.
  1. Ініціювання та організація проведення громадського обговорення Стратегії розвитку Іршанської територіальної громади на 2022 - 2027 роки.

Після активних обговорень та дискусій, роботи в групах відповідно до Стратегічних напрямів було прийнято ряд рішень, а саме:

• включити проєкт «Чисте довкілля – чисте сумління кожного», який підготувала депутат Іршанської селищної ради Вальорко О.В., до Стратегії розвитку;
  • затвердили проєкт Стратегії розвитку Іршанської територіальної громади на 2022 - 2027 роки;
  • звернутися до відповідної організації для здійснення стратегічної екологічної оцінки Стратегії та винести проєкт Стратегії на громадське обговорення.