Віктор Ляшко: Україна спроможна задовольнити потребу у вакцинації на рівні 1,5 млн на тиждень

Дата: 19.10.2021 15:09

За дорученням Прем’єр-міністра України для регіонів країни встановлено виконання цільових показників по охопленню вакцинацією проти COVID-19 на рівні 1,5 млн щеплень на тиждень.

Відповідне доручення вже підписане міністром охорони здоров’я та надіслано до виконання.

“Кожна область відповідно до своїх можливостей отримала певну кількість щеплень, яку цілком може виконати. Усі поставлені цілі реальні, затверджені і окремі регіони, наприклад Полтавська та Херсонська, вже довели спроможність досягти поставлених Урядом рівнів охоплення вакцинацією”, – зазначив міністр охорони здоров’я, Віктор Ляшко.

Найвищий добовий рекорд, який було встановлено останнім часом, становить 193 тис. щеплень.

Із входженням у червоний рівень епідеміологічної небезпеки Херсонська, Донецька, Дніпропетровська, Запорізька та Одеська області вийшли у лідери щеплень першою дозою за добу. Кількість щеплень зросла вдвічі.

Віктор Ляшко також зауважив, що головне завдання для місцевої влади – збільшити кількість центрів вакцинації і зробити графік їх роботи максимально зручними для населення. На цьому також наголосив Президент України Володимир Зеленський на селекторній нараді.