Інформуємо жителів Іршанської територіальної громади, про введення надзвичайної ситуації техногенного характеру на території Житомирської області, щодо закупівлі природного газу

Дата: 23.10.2021 13:23

Рішенням обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 11.10.2021 року №19, було визнано ситуацію, що склалася у зв’язку з відсутністю постачання природного газу бюджетним установам на осінньо-зимовий період 2021/2022 років та подальшим виникненням загрози життю та здоров’ю населення області та завдання значних матеріальних збитків, відповідно до пункту 24 частини першої статті 2 Кодексу цивільного захисту України, надзвичайною ситуацією.

Іршанською селищною радою відповідно до чинного законодавства проведено всі заходи, щодо постачання газу бюджетним установам Іршанської територіальної громади. А саме:

• проведено випробовувальні роботи, щодо запуску котелень для опалення закладів освіти. Котельні готові до опалювального сезону;
  • прийняті на роботу оператори по обслуговуванню котелень;
  • своєчасно подані документи до газопостачальних компаній, щодо закупівлі природного газу.