Вакцинація освітян: одну дозу вакцини від COVID-19 отримали 88,2% працівників шкіл, двома дозами вакциновано майже 400 тис. педагогів

Дата: 27.10.2021 08:58

Станом на 25 жовтня 2021 року, принаймні одну дозу щеплення від COVID-19 отримали 88,2% працівників закладів загальної середньої освіти, двома дозами вакциновано майже 400 тис. педагогів по всій країні. Про це повідомив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

“Освітяни продовжують вакцинуватися від COVID-19. Оновлені показники статистики свідчать про високий рівень відповідальності педагогів перед своїми учнями, колегами, суспільством. Станом на 25 жовтня принаймні одну дозу щеплення отримали 88,2% працівників ЗЗСО. Двома дозами вакциновано майже 400 тис. педагогів по всій країні”, – зазначив Міністр.

Найвищий рівень вакцинації демонструють наступні області (повний та неповний цикл вакцинування):

• Миколаївська – 98%;
  • Київська – 95,5%;
  • Харківська – 94,6%;
  • Донецька – 92,7%;
  • Хмельницька – 91,6%.

Поріг щеплення у 80% працівників шкіл (повний та неповний цикл вакцинації) не досягнуто лише в одному регіоні – Рівненській області.

Крім того, з 25 жовтня на канікулах перебувають загалом 8 тис. шкіл. У регіонах, які потрапили до «червоної» зони, на канікулах або дистанційному навчанні знаходяться ЗЗСО, які не досягли показника вакцинації у 100%. Зокрема, в Одеській області це 149 шкіл, в Донецькій – 93, у Запорізькій – 47.

Нагадаємо, відбувся круглий стіл на тему «Діяльність ІРЦ: безбар’єрність, якість та інноваційність».