Вакцинація освітян: двома дозами вакциновано понад 730 тис. працівників закладів освіти України

Дата: 02.11.2021 09:18

Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет розповів про оновлену статистику показників вакцинації серед освітян станом на 31 жовтня.

“Двома дозами вакцини від COVID-19 в Україні вже щеплено понад 730 тис. вихователів садочків, вчителів шкіл, профтехів, коледжів, викладачів університетів та інших працівників закладів освіти. Одну дозу вакцини від COVID-19 отримали 87,3% освітян нашої країни”, – зазначив Сергій Шкарлет.

Також Міністр проінформував, що найвищі показники щеплених принаймні першою дозою демонструють педагоги:

• Миколаївської області – 93,6%;
  • Київської – 92,8%;
  • Харківської – 92,5%;
  • Донецької – 92,1%;
  • Тернопільської – 90,3%.

Статистика щеплень (повний та неповний цикл) працівників закладів освіти:

• дитячі садочки – 84%;
  • школи – 89,9%;
  • спеціалізовані школи – 91,9%;
  • професійні (професійно-технічні) заклади освіти – 89,2%;
  • заклади фахової передвищої освіти – 86,4%.

Показник вакцинованих освітян у закладах вищої освіти (принаймні однією дозою) впевнено наближається до 80%.

Також Сергій Шкарлет закликав педагогів взяти собі за місію навчати кожного, хто поруч, вмінню перевіряти інформацію, відрізняти офіційні джерела об’єктивних даних про щеплення від поширених антивакцинальних фейків.

Нагадаємо, Сергій Шкарлет проінформував про стан вакцинальної кампанії серед працівників садочків і співробітників спеціалізованих закладів освіти.