Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Дата: 09.11.2021 08:30

Від щирого серця вітаємо вас з професійним святом – Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Cьогодні культура є одним з вирішальних важелів національного відродження. Ви формуєте духовність, почуття національної гідності, взаємного порозуміння та злагоди в суспільстві.

Ваша майстерність та професіоналізм зберігають і постійно збагачують українську культуру, а творчість аматорів засвідчує вірність рідному краю, краса якого втілюється в збереженні народних традицій, любові до животворних джерел народного мистецтва.

Нехай це свято подарує вам душевну злагоду, натхнення в роботі. Низький уклін за вашу святу місію – зберігати, творити та примножувати національну культуру. Нехай ніколи не згасає творчий вогник у ваших серцях!

Бажаємо вам міцного здоров’я, безмежного щастя, родинного тепла, великих творчих успіхів та мистецьких злетів. Нехай втіляться в життя всі ваші життєві плани, ідеї і мрії, а кожен день дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

Дякуємо, шановні наші працівники культури за натхненну працю та вагомий внесок у розвиток культури.

Голова Іршанської селищної ради Сергій САХНЕНКО