Обговорення проєкту «Стратегії розвитку Іршанської територіальної громади на 2022-2027 роки»

Дата: 16.11.2021 18:11

Іршанська селищна рада оголошує процедуру громадських обговорень та врахування пропозицій громадськості щодо проєкту «Стратегії розвитку Іршанської територіальної громади на 2022-2027 роки» (далі – проєкт Стратегії). Триватиме дана процедура з 16 листопада 2021 року по 15 грудня 2021 року включно.

Важливо почути думку кожного мешканця громади, який хоче долучитись до публічного громадського обговорення, з приводу стратегічного аналізу, стратегічних напрямів та цілей, що визначені у цьому стратегічно важливому документі.

З проєктом Стратегії розвитку громади можна ознайомитись на сайті селищної ради в розділі «Стратегія розвитку громади».

Просимо всі зауваження та пропозиції громадськості до проєкту Стратегії від мешканців Іршанської територіальної громади надсилати на електронну адресу: irshansk_rada@ukr.net з приписом – «пропозиції до Стратегії».