Децентралізація: 24 листопада управлінцям розкажуть про закупівлі комп’ютерної техніки для закладів освіти в громаді

Дата: 23.11.2021 08:29

24 листопада 2021 року швейцарсько-український проєкт DECIDE – “Децентралізація для розвитку демократичної освіти” проведе вебінар на тему “Закупівлі телекомунікаційного обладнання та комп’ютерної техніки”.

Щороку держава виділяє кошти на закупівлю телекомунікаційне обладнання та комп’ютерної техніки. На вебінарі  DECIDE Ольга Нос, фахівчиня з маркетингу, ДП “Прозорро”, розповість про те, як закупляти якісні товари та на що звертати увагу під час таких закупівель.

Дата і час: 24 листопада 2021 року, 14:00.

Спікер: Ольга Нос, фахівчиня з маркетингу, ДП “Прозорро”.

Ваші запитання залишайте у реєстраційній формі за посиланням: https://form.jotform.com/213135072788357

Важливо! Вказуйте коректну електронну адресу, адже лінк на вебінар буде надіслано напередодні заходу саме на цю адресу. Просимо також перевіряти розділи «Спам» та «Реклама», адже іноді посилання потрапляють саме туди. Їх зазвичай надсилаємо за годину до проведення.

Вебінар є частиною кампанії “Освіта у нових громадах від А до Я”. Мета кампанії – допомогти головам і управлінцям освітою новоутворених та реорганізованих громад розвинути ефективну систему управління освітою.

Стежте за оновленнями, завантажуйте порадники із типовими шаблонами документів, дивіться записи вебінарів на novihromady.decide.in.ua та у спеціальному розділі порталу “Децентралізація”.