ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГЕНОЦИДУ

Дата: 27.11.2021 09:13

Щороку у четверту суботу листопада Україна на державному рівні вшановує пам’ять жертв Голодоморів – геноциду українського народу. Цього року припало на 27-ме число.

Напередодні, 26 листопада, з метою вшанування безневинних жертв, відбулися меморіальні заходи за участі керівництва Іршанської громади на чолі з головою Сергієм Сахненком. У заходах взяли участь представники Коростеньської РДА разом з головою РДА Юрієм Тарасюком.

Жалобне покладання живих квітів та композицій з атрибутикою: колоссям, калиною, хлібом відбулось біля пам’ятників жертв голодомору в селі Ковалі та селі Мелені Іршанської територіальної громади.

Скорботною промовою,  запалюванням поминальних лампадок та молитвами вшанували  пам’ять жертв жахливої трагедії ХХ століття – голодоморів 1921-1923, 1932-1933, 1946-1947 років, які в історії українського народу посідають особливе місце.

Нашим спільним обов’язком є гідне вшанування вбитих голодом жертв комуністичного режиму, а також усвідомлення причин, наслідків Голодоморів та спротив злочинній політиці тоталітарного режиму.

МИ ЗНАЄМО,  МИ ПАМ’ЯТАЄМО!