УВАГА! СЕСІЯ!

Дата: 10.12.2021 09:20

Відповідно до ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 22 грудня 2021 року о 14:00  год. в адміністративному приміщенні селищної ради відбудеться одинадцята  сесія VІІІ скликання.

ОРІЄНТОВНИЙ ПЕРЕЛІК ПОРЯДКУ ДЕННОГО:

1. Про затвердження Стратегії розвитку Іршанської територіальної громади на 2022- 2027 роки.
  2. Про надання в оренду ГО «Іршанський актив» частини нежитлового приміщення.
  3. Про план роботи Іршанської селищної ради на 2022 рік.
  4. Про звітування депутатів Іршанської селищної ради VІІІ скликання.
  5. Про надання згоди на продовження дії договору про співробітництво територіальних громад у формі спільного фінансування (утримання) Комунальної установи «Новоборівський інклюзивно-ресурсний центр» Новоборівської селищної ради.
  6. Про встановлення розміру вартості харчування дітей і учнів та батьківської плати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти на території Іршанської селищної ради.
  7. Про надання соціальних послуг деяким категоріям громадян за рахунок бюджетних коштів незалежно від доходу отримувачів соціальних послуг Іршанської селищної ради комунальним закладом Іршанської селищної ради «Центр соціальних послуг».
  8. Про внесення змін до Положення про комунальний заклад Іршанської селищної ради «Центр соціальних послуг» та затвердження його в новій редакції.
  9. Про внесення змін до Статуту комунального закладу Іршанської селищної ради «Центр соціальних послуг» та затвердження його в новій редакції.
  10. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико – санітарної допомоги» Іршанської селищної ради на 2021-2025 роки.
  11. Про затвердження Програми розвитку медицини  комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико – санітарної допомоги» Іршанської селищної ради на 2022 рік.
  12. Про внесення змін до Положення про Службу у справах дітей Іршанської селищної ради.
  13. Про затвердження Перспективного плану розвитку послуг щодо забезпечення законних прав та інтересів дітей Іршанської територіальної громади на 2022-2026 роки
  14. Про затвердження Програми підтримки Державної прикордонної служби України Житомирського прикордонного загону відділу прикордонної служби «Овруч» на 2022-2024 роки.
  15. Про надання дозволу гр. Обложок С.С. на розроблення детального плану території земельної ділянки.
  16. Про надання дозволу гр. Поліщук О.М. на розроблення детального плану території земельної ділянки.
  17. Про Порядок виявлення, взяття на облік, збереження і використання безхазяйного майна та відумерлої спадщини на території Іршанської селищної ради.
  18. Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Іршанської територіальної громади
  19. Про внесення змін та затвердження структури виконавчих органів і штатного розпису Іршанської селищної ради на 2022 рік.
  20. Про внесення змін до Положення про відділ фінансів виконавчого комітету Іршанської селищної ради.
  21. Про затвердження звіту про виконання бюджету Іршанської селищної територіальної громади за 9 місяців 2021 р.
  22. Про внесення змін до бюджету Іршанської територіальної громади на 2021 рік.
  23. Про бюджет Іршанської селищної територіальної громади на 2022 рік.
  24. Про затвердження Програми охорони навколишнього природного середовища Іршанської селищної ради на 2020-2024 роки в новій редакції
  25. Про надання дозволу ДП «Пулинський лісгосп АПК» на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок
  26.  Про надання дозволу ТОВ «Поліський лабрадорит» на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки
  27. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки,затвердження умов проведення земельних торгів з продажу права  оренди земельної ділянки
  28. Про поновлення договорів оренди  землі
  29. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості) ТОВ «ЗОРЯ-СТРЕМИГОРОД»
  30. Про передачу у власність земельних ділянок у розмірі земельної частки (паю) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
  31. Про передачу у власність земельних ділянок громадянам
  32. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  гр. Бацулі І.О.
  33. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  гр. Кліймович С.Й.
  34. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  гр. Кучарській Р.П.
  35. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  гр. Федорчук В.В.
  36. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  гр.Скоковській В.П.
  37. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  гр.Сидорчук Т.П.

Різне.

Про звіт селищного голови за 2021 рік

З проєктами рішень можна ознайомитись на офіційному сайті Іршанської селищної ради.