Оголошення "Про стратегічну екологічну оцінку"

Дата: 26.11.2021 14:30

На виконання вимог ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» повідомляємо про оприлюднення на офіційному сайті Іршанської селищної ради (https://irshanska-gromada.gov.ua/ в рубриці ОГОЛОШЕННЯ) заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки документу державного планування «Стратегії розвитку Іршанської територіальної громади на 2022-2027 роки».

Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місця знаходження, посади і особистого підпису керівника до Іршанської селищної ради, 12110, Житомирська обл., Коростенський р-н, смт Іршанськ, вул. Гулія, 7 протягом 15 днів з дня оприлюднення повідомлення і друкованому ЗМІ.