Повідомлення про проведення громадських обговорень щодо врахування пропозицій громадськості

Дата: 17.12.2021 13:06

при розгляді проекту документа державного планування (містобудівної документації місцевого рівня) «Детальний план території земельної ділянки, орієнтовною площею 340га, Букінської ділянки Межирічного родовища в Коростенському (Хорошівському) районі Житомирської області, для розміщення кар’єру та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд філією «ІГЗК» АТ «ОГХК», що пов’язані з користуванням надрами»  та проекту Звіту про стратегічну екологічну оцінку.

1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту

Детальний план території земельної ділянки, орієнтовною площею 340га, Букінської ділянки Межирічного родовища в Коростенському (Хорошівському) районі Житомирської області, для розміщення кар’єру та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд філією «ІГЗК» АТ «ОГХК», що пов’язані з користуванням надрами  та проект Звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Детальний план території  (ДПТ) розроблено на земельну ділянку орієнтовною площею 340,0000 га, розташовану за межами населених пунктів, охоплює Букінську ділянку Межирічного родовища, на території Коростенського (Хорошівського) району (у відповідності до Постанови Верховної ради України «Про утворення та ліквідацію районів»)  Житомирської області для розміщення кар’єру та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд філією «ІГЗК» АТ «ОГХК» на основі містобудівної документації відповідно до чинного законодавства з використанням проектних матеріалів, ділянок гірничого відводу та земельного кадастру.

Детальний план території для будівництва і експлуатації кар’єру з видобутку титанових руд Букінської ділянки Межирічного родовища розроблений відповідно до Розпорядження голови Хорошівської районної державної адміністрації від  09.09.2020 р. № 154 «Про розроблення детального плану території Букінської ділянки Межирічного родовища в Хорошівському районі Житомирської області».

Розробник містобудівної документації  Приватне підприємство  «Проектно-виробнича фірма  «Територія комфорту Д.О.М.»,  ЄДРПОУ 33649515,  тел.. +38050  955 86 93

1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування

Іршанська селищна рада-об’єднана територіальна громада:

12110 , Житомирська обл., Коростенський р-н, смт Іршанськ, вул. Гулія, буд. 7

E-mail: irshansk_rada@ukr.net

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури

Громадське обговорення починається з 17 грудня 2021 року і триває до 17 січня 2022р.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо)

Зауваження і пропозиції надаються відповідальній особі, зазначеній у пункті ґ), у письмовому та електронному вигляді.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення)

Громадські слухання відбудуться  28 грудня 2021 об  11−00 год. в приміщенні Іршанської селищної ради за адресою Житомирська обл.,  Коростенський район, смт. Іршанськ, вул. Гулія, 7. Реєстрація учасників громадських слухань по  громадському  обговоренню проекту містобудівної документації та Звіту про СЕО розпочнеться  о 10-45.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

Із проектом містобудівної документації (пояснювальною запискою, графічними матеріалами, звітом про стратегічну екологічну оцінку) можна ознайомитись на веб-сайті Іршанської селищної ради  https://irshanska-gromada.gov.uа,, або, до завершення процедури проведення громадського обговорення, у відділі містобудування, архітектури, економіки та агропромислового розвитку Іршанської селищної ради, адреса: 12110, Житомирська обл., Коростенський р-н, смт Іршанськ, вул. Гулія, буд. 7

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій

Зауваження та пропозиції до проекту детального плану території та проекту звіту про стратегічну екологічну оцінку можна подавати до 17 січня  2022 року включно до відділу містобудування, архітектури, економіки та агропромислового розвитку Іршанської селищної ради,  адреса: 12110 , Житомирська обл., Коростенський р-н, смт Іршанськ, вул. Гулія, буд. 7 або на електронну скриньку    irshansk_rada@ukr.net.  Відповідальна особа: начальник відділу містобудування, архітектури, економіки та агропромислового розвитку Іршанської селищної ради Телефон для довідок:  04145 44267.

Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються

д) місце знаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

Екологічна інформації, у тому числі пов’язана зі здоров’ям населення, що стосується детального плану території Ірщанської  об’єднаної громади знаходиться в Управлінні охорони здоров’я та Управлінні екології та природних ресурсів Житомирської ОДА .

1. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування

Транскордонні консультації в рамках зазначеної СЕО не проводяться.