Повідомлення про закінчення громадських обговорень щодо врахування пропозицій громадськості

Дата: 18.01.2022 10:47

У зв’язку з закінченням 17.01.2022 року о 24.00 годині громадських обговорень по Детальному плану території земельної ділянки орієнтовною площею 340 га Букінської ділянки Межирічного родовища в Коростенському (Хорошівському) районі Житомирської області, для розміщення кар’єру та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд філією «ІГЗК» АТ «ОГХК», що пов’язані з користуванням надрами та проекту Звіту про стратегічну екологічну оцінку повідомляємо наступне:

зауважень та пропозицій до проекту Детального плану території та проекту звіту про стратегічну екологічну оцінку від громадськості не надходило.

Виправити зауваження від відповідних інстанцій, яким було надано вищевказану містобудівну документацію на погодження в термін 14 календарних днів, після чого оформити протокол громадських обговорень в 5-денний термін.

Відділ містобудування, архітектури, економіки та АПР