Оголошення про проведення конкурсу!

Дата: 18.01.2022 16:03

Іршанська селищна рада ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування:

начальника відділу загальної та організаційної роботи Іршанської селищної ради

Особи, які претендують на посаду, повинні мати повну вищу освіту за професійним спрямування «Державне управління» та кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра.

Повинен знати: чинне законодавство України в межах необхідних для належного виконання службових обов’язків, досконало володіти державною мовою, знати основні принципи роботи на комп’ютері та програмні засоби, організацію праці та управління, основи авторського і трудового права, правила ділового етикету та ділової мови.

Стаж роботи:

На керівних посадах на державній службі або на службі в органах місцевого самоврядування не менше 5 років.

Необхідні документи:

1) заява;

2) особова картка (форма П-2ДС),

3) дві фотокартки розміром 4х6 см,

4) копію документа про освіту,

5) копію паспорта;

6) подати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством;

7) копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

8) державний сертифікат про рівень володіння державною мовою;

9) письмову заяву, в якій повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, умов проведення конкурсу надається в приміщенні Іршанської селищної ради за адресою: смт. Іршанськ, вул. Гулія, 7, каб. № 8.  Телефон: 4-42-26