Нарада керівників закладів загальної середньої, дошкільної освіти та позашкільної освіти Іршанської ТГ

Дата: 19.01.2022 16:55

18 січня 2021 року в сесійній залі Іршанської селищної ради відбулася нарада керівників закладів загальної середньої, дошкільної освіти та позашкільної освіти Іршанської ТГ. Нарада проходила під головуванням заступника голови селищної ради Галини Ширченко, у заході взяли участь голова селищної ради Сергій Сахненко та виконуюча обов’язки начальника відділу освіти, культури, спорту, молодіжної політики та охорони здоров’я Наталя Смолянюк. Під час заходу було розглянуто низку нагальних  питань щодо  організації освітнього процесу в умовах карантину, харчування дітей, проведення температурного скринінгу, дотримання санітарно-гігієнічних вимог, обговорювались питання державної освітньої субвенції.  Учасники наради у ході спілкування отримали відповіді на запитання, які сприятимуть підвищенню рівня організації освітнього процесу в закладах загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти.