Увага створюємо Координаційну раду з питань фізкультурно - спортивної діяльності та молодіжної політики

Дата: 25.01.2022 14:00

З метою створення Координаційної ради з питань фізкультурно - спортивної діяльності та молодіжної політики (далі - Рада) як консультативно-дорадчого органу при голові Іршанської селищної ради, який буде діяти на громадських засадах, просимо жителів громади, які зацікавлені в розвитку спорту і молодіжної політики в Іршанській територіальній громаді, мають певний досвід, знання з даних питань, стати членом, членкинею Ради.

Основними завданнями Ради будуть:

- здійснення на території громади моніторингу та аналізу стану розвитку фізкультурно - спортивної діяльності та молодіжної політики, а також координація роботи виконавчих органів ради, підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності, громадських структур у сфері подальшого розвитку фізичної культури , спорту та молодіжної політики ;

- участь у розробленні , реалізації планів , програм та інших нормативних документів у сфері розвитку фізичної культури , спорту та молодіжної політики ;

- установлення правових взаємовідносин між виконавчими органами селищної ради та іншими суб’єктами в галузі фізичної культури , спорту та молодіжної політики ;

- подання Іршанському селищному голові , розроблених за результатами своєї роботи , рекомендацій та пропозицій з питань  фізкультурно-спортивної і молодіжної діяльності в громаді , популяризації серед населення оздоровчої рухової активності та здорового способу життя .

Пропозиції приймаються протягом 14 днів з моменту опублікування на офіційному сайті Іршанської територіальної громади.

Бажаючі можуть звертатися за адресою: смт. Іршанськ, вул. Гулія, 7, приймальня каб. № 1., телефон: 4-42-21, або на е-mail: irshansk_rada@ukr.net з приміткою «Координаційна рада»