Дата: 22.01.2022 15:59

Державне свято День Соборності України учні Іршанського ліцею відзначили урочисто та патріотично. Учні початкової школи виконували завдання патріотичного доміно «Ми частинка тебе Україно».

Для школярів 5-7 класів були проведені тематичні уроки національно-патріотичного спрямування: «Соборність України: під прапором волі». Під час свята діти згадали важливий момент історичного минулого — День злуки ЗУНР та УНР в одну державу та нинішню боротьбу проти російської агресії, як віхи єдиного процесу боротьби за незалежність України. Учні 8-9 класів взяли участь у вебінарі «У єдності наша сила». Старшокласники 9 -11 класів переглянули відеофільми « Злука. День соборності України «Із циклу перемоги України. «День Соборності України. Акт злуки, відтворення історичної правди.»

У шкільній бібліотеці була організована тематична виставка літератури «Тільки в єдності наша сила». Також діти намалювали яскраві газети, приурочені до Дня Соборності.

Проте кульмінацією святкування стала участь у флеш-мобі до дня затвердження Державного Прапору України.