Велике будівництво на Житомирщині: тривають роботи з капітального ремонту дороги Н-03 Житомир – Чернівці

Дата: 14.02.2022 11:59

У Житомирській області продовжується розбудова дорожньої інфраструктури у рамках програми Президента України «Велике будівництво». Так,  між населеними пунктами Кутище та Старий Любар проводиться капітальний ремонт автомобільної дороги Н-03 Житомир – Чернівці на км 75+599 – 82+199.

Як повідомляє Служба автомобільних доріг у Житомирській області, підрядна організація (ТОВ «Ростдорстрой») працює над укріпленням укосів на водопропускних трубах, влаштовує водоприймальні лотки та встановлює колесовідбійний брус.

На вказаній ділянці вже завершені роботи з влаштування конструктиву дорожнього одягу.

Ремонт автодороги передбачає:

– влаштування шарів дорожнього одягу;

– відновлення системи водовідведення;

– облаштування зупинок і посадкових майданчиків, примикань та з’їздів;

– укріплення узбіч та укосів.

Нагадаємо, що оголошено тендер на капітальний ремонт автодороги місцевого значення Осова – Велика Цвіля – Серби у Житомирській області.

Довідково. Дорога Н-03 Житомир – Чернівці має протяжність 350 км. Вона проходить територією Житомирської, Хмельницької та Чернівецької областей.