16 лютого - День єднання!

Дата: 16.02.2022 14:15

Фото без опису Фото без опису

З метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість Президент України Володимир Зеленський започаткував День єднання українців 16 лютого 2022 року, який багато хто на Заході називає днем потенційного вторгнення Росії в Україну.

Святкування передбачає досить простий спосіб, адже такі заходи в патріотичній країні мають бути невід’ємною частиною дня: співати гімн, в’язати синьо-жовті стрічки та підіймати вгору синьо-жовтий стяг.

Іршанська громада долучилася до святкування та о 10 годині ранку 16 лютого за участі керівництва громади, працівників Іршанської селищної ради, небайдужих громадян на майданчику біля селищної ради відбувся міні-мітинг. Під час своєї промови селищний голова Сергій Сахненко закликав громадян бути згуртованими, не піддаватися провокаціям, зберігати спокій та єднатися. Урочисто, під спів усіх присутніх державного гімну, було піднято прапор України, прапор Іршанської територіальної громади та прапор Євросоюзу, деревця прикрасили синьо-жовтими стрічками.

Єднаймося! Ми сильні! Ми разом!