Увага, проєкти для активної молоді!

Дата: 18.02.2022 13:27

До Департаменту культури, молодi та спорту Житомирської обласної державної адмiнiстрацiї надiйшов лист Мiнмолодьспорту України вiд 14.02.2022 № 1220/3.4 «Про проєкт «Змiцнення громадянського активiзму серед молодi», в якому зазначалось, що з жовтня 2020 року громадською органiзацiєю «Фонд «Професiйний розвиток Харкова» серед молодi» за сприяння Нацiонального фонду на пiдтримку демократiї (NED) реалiзується проєкт «Змiцнення громадянського активізму серед молоді».

Метою проєкту є пiдтримка iнституцiйного розвитку молодiжних громадських органiзацiй України на початкових етапах дiяльностi. Програма проєкту передбачає серiю вебiнарiв вiд лiдерiв громадського сектору, тренiнг з розробки проєктiв та мiнiгрантову пiдтримку розроблених проєктiв.

Конкурснi пропозицiї можуть подавати команди до 24 лютого 2022 року у складі  від 3 до 5 учасників віком від 18 до 35 років з будь-якої ТГ, що представляють:

-        iнiцiативнi групи, якi планують зареєструвати громадську органiзацiю;

-        громадськi органiзацiї, якi були офiцiйно зареєстрованi не бiльше 1 року тому та потребують пiдтримки в органiзацiї своєї дiяльностi.

Реестрацiя за посиланням: https://bit.ly/3rlHAxN .

Враховуючи значущiсть цього проекту, прохання поширити iнформацiю про набiр учасникiв серед активноi· молодi. Данi для отримання додатково·i iнформацii' на сайтi: https://profrozvytok.org.ua/page23166363.html, e-mail: shevtsov@profrozvytok.org.ua.