УВАГА! СЕСІЯ!

Дата: 23.02.2022 14:55

Відповідно до ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 10 березня 2022 року о 1400  год.  в адміністративному приміщенні селищної ради відбудеться  тринадцята сесія  VІІІ скликання.

ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ ПОРЯДКУ ДЕННОГО:
  1. Про затвердження Програми  «Безпечна громада» Іршанської селищної ради  на  2022 - 2025 роки
  2. Про затвердження Програми зайнятості населення Іршанської селищної ради на 2022 рік.
  3. Про затвердження  Програми розвитку КП «Іршанське комунальне підприємство» на  2022-2024 роки.
  4. Про затвердження Статуту  КП «Іршанське комунальне підприємство».
  5. Про затвердження Програми матеріально-технічної підтримки підрозділів територіальної оборони на території Коростенського району на 2022-2025 роки.
  6. Про затвердження  Програми удосконалення мобілізаційної підготовки та підтримки Коростенського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки на 2022-2025 роки.
  7. Про затвердження  Програми надання матеріально-технічної допомоги Житомирському обласному територіальному центру комплектації та соціальної підтримкина  2022-2023 роки.
  8. Про надання згоди на прийняття у комунальну власність Іршанської селищної ради квартири № у будинку №, по вул.Корольова в смт.Іршанськ Коростенського району Житомирської обл.
  9. Про розроблення комплексного плану просторового розвитку території Іршанської    селищної територіальної громади.
  10. Про затвердження Статуту  Іршанської школи мистецтв у новій редакції
  11. Про затвердження цін на роботи (послуги), які виконуються архівним сектором Іршанської селищної ради.
  12. Про внесення змін до Положення про Відділ соціального захисту населення Іршанської селищної ради та затвердження його у новій редакції.
  13. Про затвердження Порядку використання коштів субвенції обласного бюджету на   відшкодування витрат на пільгове медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
  14. Про затвердження Програми компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі на території Іршанської селищної ради на 2022 рік, у новій редакції.
  15. Про затвердження Положення про порядок та умови надання платних соціальних послуг  КЗ Іршанської селищної ради «Центр соціальних послуг».
  16. Про затвердження тарифів на платні соціальні послуги, які надаються  КЗ Іршанської селищної ради «Центр соціальних послуг», на 2022 рік.
  17. Про затвердження звіту Іршанської селищної територіальної громади про виконання селищного бюджету за 2021 рік.
  18. Про надання фінансової допомоги КП «Іршанське КП».
  19. Про надання фінансової допомоги КНП "ЦПМСД" Іршанської селищної ради.
  20. Про надання субвенції до державного бюджету на виконання Програми «Безпечна громада» Іршанської селищної ради на 2022 рік.(Нацполція)
  21. Про надання субвенції до державного бюджету на виконання Програми «Безпечна громада» Іршанської селищної ради на 2022 рік.(СБУ)
  22. Про надання субвенції до державного бюджету на виконання Програми підтримки Державної прикордонної служби України Житомирського прикордонного загону відділу прикордонної служби «Овруч» на 2022-2024 роки.
  23. Про внесення змін до селищного бюджету на 2022 рік.
  24. Про проведення інвентаризації земель території Іршанської селищної ради.
  25. Про передачу земельної ділянки у постійне користування Іршанському закладу дошкільної освіти «Білочка» Іршанської селищної ради.
  26. Про передачу земельних ділянок  у постійне користування ДП «Коростенський лісгосп АПК».
  27. Про передачу земельної ділянки у постійне користування Іршанському ліцею  Іршанської селищної ради.
  28. Про передачу земельної ділянки у постійне користування Іршанській школі мистецтв  Іршанської селищної ради.
  29. Про  надання в оренду ТОВ «Поліський лабрадорит» земельної ділянки комунальної власності за межами населеного пункту.
  30. Про поновлення договору оренди землі.
  31. Про  надання дозволу гр.Шулятицькому П.А. на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
  32. Про передачу у власність земельних ділянок у розмірі земельної частки (паю) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
  33. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості) ТОВ «ЗОРЯ-СТРЕМИГОРОД» на території Шершнівського старостинського округу.
  34. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості) ТОВ «ЗОРЯ-СТРЕМИГОРОД» на території Меленівського старостинського округу.
  35. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості) ПП «ВЛАБОДЕ».
  36. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості) ТОВ «Іршанськ Агро».
  37. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
  38. Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою  гр. Оседловській О.М.
  39. Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою  гр. Міндоліній К.О.
  40. Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою  гр. Скоківській Н.К.
  41. Про передачу у власність земельних ділянок громадянам.

Різне.

42.Про звіт старости сіл: Шершні, Старики, Десятини про виконану роботу за 2021 рік.

43. Про звіт старости сіл: Мелені, Винарівка,Граби, Полянка про виконану роботу за 2021 рік.