Шановні жителі Іршанської територіальної громади!

Дата: 25.02.2022 09:57

Президентом України В. Зеленським на всій території нашої держави запроваджено відповідно до закону України «Про правовий режим воєнного стану», від 24.02.2022 №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні»; Коростенською районною державною адміністрацією введено комендантську годину з 24.02.2022 з 20:30 год. до 8:00 год., під час дії якої всім жителям необхідно залишатися вдома.

Звертаюся до всіх жителів з проханням: не панікувати та при можливості залишатися вдома, не користуватися без зайвої потреби мобільним зв'язком задля унебезпечення мереж від перевантаження, не поширювати не перевірену інформацію та таку, що поширює паніку.

Будь-яка інформація в інтернеті може бути фейком. Користуйтеся тільки офіційними сторінками Житомирської ОДА та сайтом Президента України.

Необхідно кожному визначитись із найближчими захисними спорудами, найпростішими укриттями (підвальні приміщення, тощо), які поруч з вашими домівками. У вечірній час на території громади не буде вмикатись вуличне освітлення, без зайвої потреби не освітлюйте квартири та будинки, зашторюйте вікна, пам'ятайте про світломаскування.

Всі структури селищної ради працюють в штатному режимі та у відповідності до отриманих інструкцій.

Підтримуємо та допомагаємо один одному, не залишаємось байдужими.

ВІРИМО ТА ДЯКУЄМО НАШИМ ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ!