Інформуємо жителів громади!

Дата: 04.03.2022 09:20

На території Іршанської селищної ради минула доба пройшла спокійно. Керівництво громади та всі структурні підрозділи працюють в штатному режимі, в тому числі і Комунальне підприємство «Іршанське КП» (ЖКГ), Центр ПМСД. Соціальні працівники комунального закладу «Центр соціальних послуг» надають допомогу всім підопічним. Працюють аптеки, продуктові магазини, в наявності є хліб, завозяться продукти. Водопостачання проводиться в повному об'ємі, крім того працюють свердловини. Служби екстренної допомоги забезпечені паливно-мастильними матеріалами та працюють в штатному режимі. Нагадуємо ще раз про заборону продажу алкогольних напоїв на території громади.

Просимо мешканців зберігати спокій та не панікувати, користуватися інформацією з перевірених джерел.

Дякуємо всім жителям громади за самоорганізованість та згуртованість, розуміння ситуації, за надану допомогу необхідними продуктами та речами для наших захисників. Дякуємо волонтерам за організовану доставку зібраних товарів та речей за місцем призначення. Просимо жителів, якщо є така можливість, приносити термобілизну, спальні мішки, ковдри, матраци (продукти поки не несемо).

В разі виявлення підозрілих осіб просимо терміново повідомляти за номером: 068 689 89 15

Ситуація контрольована, підтримується зв'язок з районною, обласною Військово-цивільними адміністраціями, управлінням національної поліції, відділом СБУ та з територіальною обороною Коростенського району.

Дякуємо Збройним силам України, всім нашим Захисникам, всім, хто об’єднується заради спільної ПЕРЕМОГИ!

Селищний голова                                       Сергій САХНЕНКО