Інформуємо жителів громади!

Дата: 23.03.2022 09:20

Розпочато двадцять восьму добу героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню.

На території Іршанської громади зафіксовано 2 пожежі, просимо жителів не спалювати суху траву та листя, обережно поводитися з вогнем.

На Житомирщини від 21.03.2022 року на час воєнного стану заборонено відвідування та в'їзд до лісу громадян, за винятком військових, правоохоронців, лісівників та працівників органів місцевої влади. Рішення було прийняте задля безпеки громадян та для запобігання лісовим пожежам.

А також заборонено використовувати відеореєстратори.

Вкотре звертаємося до жителів громади про дотримання світломаскування в вечірній та нічний час, не нехтуйте правилами задля збереження вашого життя та життя оточуючих вас людей

Просимо продовжувати зберігати спокій не панікувати та не поширювати неперевірену інформацію. Заборонено виставляти світлини, відео з локацій, робити селфі на фоні наших військових, оскільки це все є важливою інформацією для окупанта.

В разі виявлення підозрілих осіб просимо терміново повідомляти за номером: 068 689 89 15.

Дякуємо всім, хто долучився до місцевої самооборони, всім, хто допомагає продуктами, речами, медикаментами, хто плете маскувальні сітки, хто словом і ділом вносить свій вклад в нашу спільну ПЕРЕМОГУ над окупантом!

Дякуємо Збройним силам України, всім нашим Захисникам!