Люди, які вимушено перемістились через активні бойові дії, отримають допомогу на проживання

Дата: 23.03.2022 14:29

Марина Лазебна, Міністр соціальної політики України, повідомила, що внутрішньо переміщені особи, які змушені були покинути місце постійного проживання у зв’язку з широкомасштабним вторгненням Російської Федерації в Україну, отримають допомогу на проживання від держави.

Допомога надаватиметься у таких розмірах:

• для осіб з інвалідністю та дітей – 3000 гривень на місяць,

• для інших осіб – 2000 гривень на місяць.

Допомога буде надаватися щомісячно з місяця звернення на весь період введення воєнного стану плюс один місяць після його припинення чи скасування.

Допомога буде виплачуватися за повний місяць незалежно від дати звернення за її наданням та дати припинення чи скасування воєнного стану.

Планується, що з початку наступного тижня можна буде звертатись з заявами на отримання допомоги (про зміни додатково будемо інформувати). Заяви можна буде подати через відділ соціального захисту населення Іршанської селищної ради (кабінет 19) або центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) та через програмні засоби Порталу Дія.

Прохання до всіх, хто переїхав з небезпечних населених місць, та потребує допомоги, реєструватись як внутрішньо переміщені особи і звертатись із заявами за допомогою.

Для уточнення інформації можна звертатись за номером телефону: 04145-42222.

Відділ соціального захисту населення

Іршанської селищної ради