Інформуємо жителів громади!

Дата: 28.03.2022 09:06

На території Іршанської громади минула ніч була тривожною та безсонною.

Керівництво та всі структурні підрозділи працюють в штатному режимі.

Щоранку о 9 годині згадуймо та вшановуймо хвилиною мовчання тих, хто віддав своє життя за незалежність, суверенітет та цілісність України.

Просимо продовжувати зберігати спокій, не панікувати та не поширювати неперевірену інформацію. Заборонено виставляти світлини, відео з локацій, робити селфі на фоні наших військових, оскільки це все є важливою інформацією для окупанта.

Нагадуємо про заборону відвідування та в'їзд до лісу громадян, спалювання сухої трави та листя, використання відеореєстраторів, застосовуйте світломаскування.

Внутрішньо переміщених осіб, які прибули на тимчасове проживання на території Іршанської селищної ради, просимо звернутися для реєстрації:

смт. Іршанськ, вул. Гулія, 7 (ЦНАП);

по старостинських округах за адресами адмін-будівель.

В разі виявлення підозрілих осіб просимо терміново повідомляти за номером: 068 689 89 15.

Звертаємося до керівників установ, підприємств, фізичних осіб підприємців, жителів територіальної громади з проханням по можливості проводити прибирання своїх прилеглих територій.

Дякуємо всім, хто долучився до місцевої самооборони, всім, хто допомагає продуктами, речами, медикаментами, хто плете маскувальні сітки, хто словом і ділом вносить свій вклад в нашу спільну ПЕРЕМОГУ над окупантом!

Дякуємо Збройним силам України, всім нашим Захисникам!