До Іршанської громади  прибув  вантаж украй необхідної допомоги

Дата: 01.04.2022 11:54

Вчора, 31 березня, до Іршанської громади  прибув  вантаж украй необхідної допомоги: дитяче харчування, підгузки, засоби гігієни та інше. Частину благодійної допомоги вивантажили до Центру соціальних послуг. Вона буде розподілена по старостинських округах Іршанської громади для сімей з дітьми, які опинились у складних життєвих обставинах та внутрішньо переміщених сімей. Ще частину допомоги 30.03.22р. доставлено у санаторій – профілакторій Іршанського ГЗК, де тимчасово проживають вимушені переселенці з Народицької громади.

Висловлюємо щиру подяку за надану допомогу  волонтерам Ірині та Андреусу Пройс, усій українській громаді Тюрінгії, українцям, які проживають в місті Ерфурт та усім українським активістам Німеччини, а також Волонтерському штабу захисту України (м. Чернівці).

Дякуємо Олійнику Євгенію Олександровичу та усім небайдужим, волонтерам, хто долучається до допомоги. Нехай оберігає усіх Господь. Тільки разом ми переможемо та здолаємо ворога! Все буде Україна!