Чергова допомога для Іршанської громади

Дата: 07.04.2022 14:49

6 квітня, до Іршанської громади прибув вантаж допомоги: одяг, підгузки, та інше. Благодійну допомогу вивантажили до Центру соціальних послуг. Вантаж буде розподілено по старостинських округах Іршанської громади та смт. Іршанськ для внутрішньо переміщених осіб та сімей, які опинились у складних життєвих обставинах.

Висловлюємо щиру подяку за чергову надану допомогу волонтерам Ірині та Андреусу Пройс, усій українській громаді Тюрінгії, українцям, які проживають в місті Ерфурт та усім українським активістам Німеччини, а також Волонтерському штабу захисту України (м. Чернівці), а саме Володимиру Дорошу.

Дякуємо Олійнику Євгенію Олександровичу та усім небайдужим, волонтерам, хто долучається до допомоги. Нехай Господь сторицею віддячить всім за те добро та благодійність, що кожен робить задля підтримки ближнього. Тільки разом ми переможемо та здолаємо ворога! Все буде Україна!