11 квітня стартувала нерестова заборона на вилов водних біоресурсів

Дата: 18.04.2022 14:31

УВАГА!!!

Територіальним управлінням Держрибагентства Житомирської області встановлено заборону на вилов водних біоресурсів під час нересту у 2022 році.

Шановні жителі та гості громади тривалість весняно- літньої заборони встановлена у такі терміни:

• у річках та їх кореневих водах (руслах річок з усіма діючими рукавами, затоками, затонами)– з 11 квітня по 30 травня;

• у водосховищах – з 11 квітня по 20 червня;

• у придаткових водоймах ( непроточних при найнижчому рівні води: гирла, протоки, озера, ставки та ін.)- з 11 квітня по 10 липня.

Місцями нересту вважаються всі рибогосподарські водні об’єкти, підконтрольні рибоохоронному патрулю, крім тих, що знаходяться в межах населених пунктів, де дозволяється любительське та спортивне рибальство з берега однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком або спінінгом.

Наразі рибоохоронні заходи на водоймах проводяться держінспекторами з урахуванням безпекової ситуації у регіоні, позицій військових державних адміністрацій, із залученням відповідних правоохоронних органів.

«Браконьєрство сьогодні – це грабунок країни, це мародерство. Закликаю рибалок дотримуватися встановлених заборон, ми жорстко контролюємо ситуацію», - наголосив Голова Держрибагентства Артем Ріпенко.