Юрій Тарасюк закликав вірян відзначити Великдень вдома, в колі рідних

Дата: 21.04.2022 14:09

Сьогодні на своїй офіційній сторінці у Фейсбук начальник Коростенської районної військової адміністрації Юрій Тарасюк з метою убезпечити жителів району від агресії російської федерації закликав вірян відзначити Великдень вдома, в колі рідних. Зокрема він написав:

"Росія – підступний ворог, який неодноразово довів, що від нього можна очікувати будь-чого. Як повідомляє РНБО, рф може вдатися до провокацій на Великдень і навіть до обстрілів церков.

Тому сьогодні хочу закликати всіх жителів Коростенського району провести Великодні свята вдома, в безпеці, в родинному колі. Дотримуватись правил комендантської години, що діє на території Житомирської області, а саме з 22:00 до 05:00 год.

Всі служби та освячення Великодніх кошиків у церквах району будуть проведені 24 квітня в період з 06:00 до 21:00 год.

Також звертаюсь до вірян. З міркувань безпеки прохання підходити на освячення не більше ніж по 20 чоловік. Пам’ятайте, що в період Великодніх свят в Коростенському районі можуть активізувати свою роботу ДРГ. Їх дії можуть нести не тільки розвідувальний характер, але й спричинити провокації, які реально загрожують життю людей".

Нагадаємо, що приєднатися з молитвою до Великодніх служб дистанційно нещодавно закликали і Міністерство культури та інформаційної політики, і РНБО України.