ІРШАНСЬКИЙ ЦНАП ВІДНОВЛЮЄ ОФОРМЛЕННЯ БІОМЕТРИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Дата: 25.04.2022 10:34

Нині маємо гарну новину як для іршанців, так і тих, хто скористався прихистком у нашому селищі! З 25.04.2022 ЦНАП відновлює приймання документів на оформлення паспортів громадян України у формі ID - картки та паспортів громадянин України для виїзду за кордон.

ВАЖЛИВО!

Оформити паспорт громадянина України для виїзду за кордон можна не залежно від зареєстрованого місця проживання.

Громадяни України можуть мати одночасно два діючих закордонних паспорти.

Паспорт громадянина України для виїзду за кордон може бути оформлений з народження.

Звертаємо увагу на те, що нині є певні проблеми з доставкою надрукованих паспортів до працюючих територіальних органів та підрозділів ДМС і, відповідно, з дотриманням встановлених законодавством строків оформлення документів. Окрім того, Постановою Уряду від 28 лютого 2022 року № 165 «Деякі питання реалізації прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб» на час воєнного стану в Україні зупинено строки надання адміністративних послуг суб'єктами їх надання.

Деталі за номером: (04145) 4-22-22