Дорогі наші матері! Любі жінки! Вітаємо з прекрасним святом – Днем Матері!

Дата: 08.05.2022 08:01

В Україні вже стало традицією відзначати в другу неділю травня одне з головних родинних свят – День Матері. Мама – найдорожче слово в світі. Все найкраще в житті – від Матері, а це – наше життя. Подарувати життя маленькій людині, вигодувати і виростити її, зберегти від негараздів, часом жертвувати собою заради щастя дітей – це і є заповітне призначення жінки. Щира і віддана материнська турбота та ласка оберігає нас усе життя.

У цей святковий день, дорогі матері, прийміть слова вдячності, любові і поваги! Нехай у Ваших очах не гаснуть усмішки! Від усієї душі бажаємо всім жінкам-матерям здоров'я, щастя, родинного благополуччя, взаєморозуміння і відповідного тепла від своїх дітей!

Однак, багато матерів нашої країни це свято зустрічають зі сльозами на очах, адже їхні сини вже ніколи не стануть на батьківський поріг та не скажуть слово «мама». Вони героїчно загинули, виборюючи свободу українського народу.

Бережіть себе, своїх рідних та близьких, бережіть свої родини!

Миру і злагоди у Ваші оселі!