Відбулись заходи до Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Дата: 09.05.2022 14:27

8 травня Україна разом з Європою та світом відзначає День пам'яті та примирення і вшановує мужність і відданість тих, хто здобував перемогу над нацизмом у Другій світовій війні. Немає на українській землі такої родини, у літописі якої б не залишила страшні сторінки та жахлива війна, відлуння якої болить і сьогодні.

Вдячні нащадки шанують великий подвиг, мужність, патріотизм, незламну волю, самопожертву та гуманізм покоління, яке вистояло у смертельній боротьбі з нацизмом у період з 1939-го по 1945 роки.

Україна сьогодні переживає нелегкі часи. Йде війна. Наша країна знову знаходиться на передовій, а її землю окроплює кров мужніх захисників та захисниць. І вже онуки та правнуки переможців Другої світової війни відстоюють волю й незалежність нашої України і знову боронять всю Європу від нацизму.

Україна знову переможе, збереже свою неподільність і суверенітет, оговтається від трагічних подій, і стане сильною, заможною, демократичною та процвітаючою країною, де кожна людина знайде своє щастя.

6 травня з нагоди Дня пам'яті та примирення,  з метою гідного вшанування  жертв  Другої світової війни в усіх старостинських округах Іршанської громади, біля пам’ятних знаків було проведено меморіальні заходи. За участі керівництва громади відбулось покладання квітів та квіткових композицій біля пам’ятників та  братських могил. Учасники заходів вшанували пам'ять полеглих героїв хвилиною мовчання.