Благодійний мистецький захід до Міжнародного Дня захисту дітей

Дата: 30.05.2022 13:29

В рамках святкування Міжнародного Дня захисту дітей, 29 травня 2022 року, в ПК і С «Титан» пройшов благодійний мистецький захід. Концертна програма була складена з танцювальних  номерів  хореографічного колективу «VERES» Іршанської школи мистецтв, вокальних та інструментальних виконавців. Свою творчу майстерність демонстрували і випускники танцювального колективу, які цього року завершують своє навчання у школі мистецтв. Концерт був сповнений патріотизму, любові до України та багато уваги приділялося нашим захисникам. Під час заходу тривала благодійна акція «Допомога ЗСУ». Волонтери долучилися до збору коштів, які будуть передані на потреби Збройних Сил України. З вітальним словом виступив Іршанський селищний голова Сергій Сахненко, який закликав усіх єднатися заради перемоги та берегти найдорожче – наших дітей. Ми, дорослі, маємо зробити усе, щоб у цій війні не ставали жертвами українські діти.

Український танець, українська пісня, які  відомі вже в усьому світі, є символом вільної і сильної, нескореної України. Українське мистецтво завжди було і залишається оберегом нашого народу і нашою святинею.

Глядачі, хто дивився виступи від початку і до завершення концерту, були зворушені та наголошували, що такі мистецькі хвилини надзвичайно необхідні сьогодні. Це додає настрою і ще більшого завзяття в наближенні Перемоги України.

Разом ми сила! Слава Україні!

"P.S. Під час заходу було зібрано коштів у сумі 16 968 грн., усі кошти волонтером будуть передані на потреби ЗСУ".