День донора в Іршанській громаді!

Дата: 02.06.2022 16:38

День донора в Іршанській громаді!

Іршанським Центром первинної медико-санітарної допомоги  02 червня 2022 року було організовано та проведено День донора. До цієї благородної справи долучилася громадська організація «Іршанський актив» з гаслом «Маю гонор, бо я донор». Вони допомагали розповсюджувати інформацію щодо проведення даного заходу з метою залучення якомога більше бажаючих стати донорами та виготовили пам'ятки «Чого варто дотримуватися після процедури»,  які вручали кожному донору.

Дякуємо всім, хто долучився до проведення Дня донора, всім, хто, став донором (55 осіб), та своїм вчинком допоможе врятувати людське життя .

В цей непростий для нашої держави та громади час тільки разом, тільки в єдності ми зможемо вистояти і перемогти підступного ворога, вносячи краплинка за краплинкою свій внесок у нашу велику спільну Перемогу.